ZEFEZ Profesyonelleri Arasına Katılın


Gayrimenkul Danışmanı Başvuru Formu

 

Marka Bilinirliği

Türkiye’nin en Etkili Gayrimenkul markası ZEFEZ ile, Danışmanlarımız, Portföylerini çok daha kısa zamanda kazanmakta ve sonuca ulaştırmaktadırlar.

 

Yüksek Kazanç

ZEFEZ li Danışmanlar, oluşan kültüre saygı duyarlar. Farklı değerlerden gelen kişilerin farklılıklarını ortak değer düzleminde birleştirirler. ZEFEZ çatısında biriken deneyim ve tecrübeler topluma aktarılır.

 

Kurum Kültürü

ZEFEZ li Danışmanlar, oluşan kültüre saygı duyarlar. Farklı değerlerden gelen kişilerin farklılıklarını ortak değer düzleminde birleştirirler. ZEFEZ çatısında biriken deneyim ve tecrübeler topluma aktarılır.

 

İş Ağı

ZEFEZ’ li Danışmanlar, Portföyleri ortak olarak kullanabilmektedirler. Bu husus özellikle işe yeni başlayan danışmanlar için çok büyük fayda sağlamaktadır. ZEFEZ’ li Danışmanlar kendilerini Dev bir takımın parçası olarak görürler. Deneyim ve fikirlerini paylaşarak birbirlerine destek olurlar.

 

Yüksek Teknoloji

Online oluşturulmuş teknolojilerimiz ile İş süreçlerinin her aşamasında karlılık elde edilmektedir. ZEFEZ’ li Danışmanlarımız Teknolojimizi bilgi edinmede kullanabildiği gibi pazarlamada da kullanmaktadır.

Kariyer Eğitimleri

ZEFEZ’ li Danışmanlar, Kariyerlerinin her noktasında 1. Sınıf Eğitimler ile desteklenir. Farklı konu ve içerikler ile sunulan bu eğitimler ile her bir Danışman kendi potansiyelini en üst düzeye çıkartır. Strateji ve yeteneklerini geliştirerek, başarıya doğru hızla yol alır.

Pazarlama

Ulusal ZEFEZ markası ile, ZEFEZ’ li Danışmanlar, üst düzey pazarlama teknikleri ve stratejileri elde ederler.

Çalışma Ortamı

Profesyonel çalışma ortamları ve Modern tasarımlar ile donatılmış ofislerimizde, ZEFEZ’ li Danışmanlar, sadece işlerine odaklanırlar, evrak süreçleri ofisler tarafından hızlandırılır.

Hukuk Servisi

ZEFEZ’ li Danışmanlar, sözleşme ile elde ettikleri hakları Ofislerinin sunduğu hukuk servisi ile uğraşmadan çözüme kavuştururlar. Bu servis ile müşteri ile çok daha güvenli bir bağ oluştururlar.

Zaman Kazanın

ZEFEZ’ li Danışmanlar, Herhangi bir mesai saati kavramı olmadan kendi zamanlarını kendileri yönetirler. Çalışma saatlerini tatil programlarını kendileri organize ederler.

Haber Listemize Katılın.

Anlık fırsatlardan faydalanmak ve ZEFEZ Bilgi hattına dahil olmak için Mail Listemize Katılın

© 2019 ZEFEZ . Tüm Hakkları Saklıdır.