FRANCHISE


Zefez ile Emlak Sektöründeki kariyerinizi bir adım öteye taşıyın

Gayrimenkul Sektörünün Yükselen Markasında Bayilik Alarak Gücünüze Güç Katın.

Biz, başarının takım çalışması sonucu elde edildiğine inanırız.

Bir ZEFEZ Franchise seçimi yaptığınızda,

Etkili çalışma düzeni, Ulusal marka bilinirliği, Kurumsal iş kültürü, İş ve paylaşım ağı,
Teknolojinin tüm imkânlarından yararlanan danışmanlarınız ile bölgenizde, Güçlü, Kaliteli ve Yüksek Karlı bir ofisiniz olacaktır.


 

Franchise Başvuru Formu

*** Aşağıdaki alanları eksiksiz ve doğru olarak tarafımıza gönderiniz.

Bizi Tercih Etmeniz İçin 10 Neden

1. Profesyonel Eğitim


Başarı hiçbir zaman tesadüfen olmamıştır ve eğitim, başarıya ulaşmak için vazgeçilmez bir unsurdur. ZEFEZ her zaman bu bilinçle hareket etmektedir ve eğitim birincil önceliğimizdir.

Bizler, Gayrimenkul Danışmanlarımızın başarısı ve başarılarının sürekliliği adına, her biri alanında deneyimli, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, tüm danışmanlarımıza, temel gayrimenkul eğitiminden başlayarak; Konut Pazarlama, Ticari Gayrimenkuller, Proje Pazarlama, Endüstriyel Gayrimenkuller, Kentsel Dönüşüm, Kat Karşılığı Uzmanlığı, Lüks Konut Satışı, Arazi Pazarlama, gayrimenkul yönetmelik ve mevzuatları, dijital pazarlama ve sosyal medya kullanımı, sektör kültürü v.b. gibi yaklaşık 50 farklı konuda, sertifikalı profesyonel eğitimler vermekteyiz. Bu anlamda ZEFEZ, sektörün en yoğun eğitim içeriğine sahip kurumlarından bir tanesidir.

Ayrıca sözleşmesini yeni yapmış olan ZEFEZ Franchise Ofislerimizin broker’larına yönelik 2 haftadan oluşan, bir çok modülü içeren broker adaptasyon ve temel eğitim programımız uzman eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir.

Bu temel eğitimlerin dışında, belirlenen eğitim takvimimiz doğrultusunda, yıl içerisinde farklı konularda da uzmanlık ve kişisel gelişim ilave eğitimleri de düzenlenmektedir.

2. Teknolojik Altyapı


ZEFEZ hem vizyonu hem de profesyonel hizmet anlayışı gereğince, teknolojinin tüm unsurlarını en etkin biçimde kullanmaktadır. Oluşturduğu sınırsız network ağı sayesinde, tüm ofislerimiz arasında dünya genelinde sonsuz bilgi alışverişi ve iş fırsatları sağlamaktadır.

ZEFEZ ofisleri ve gayrimenkul danışmanları Türkiye’nin en iyi teknolojik altyapısını kullanmaktadır. Oluşturduğumuz alt yapı sayesinde, tüm ZEFEZ ofis ve danışmanları, son derece kapsamlı bir intranet sistemini kullanmaktadırlar.

ZEFEZ İntranet sistemi, ofis ve danışmanlarımızın iş yükü düşünülerek tasarlanmış Türkiye’de kullanılan en gelişmiş İntranet sistemidir. ZEFEZ İntranet sistemi; bütün iş takip süreçlerini kolaylıkla yapabileceğiniz, sınırsız müşteri ve portföy datasını kullanıp yönetebileceğiniz, dilediğiniz portföy için e-broşür, e-davetiye, PDF dokümanlarını kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, dilediğiniz kadar bölgesel, kişisel analizi içeren değerlendirme raporlarını bir tuşla alabileceğiniz, yer zaman kısıtlamasına takılmadan son derece pratik ve detaylı kullanabileceğiniz gelişmiş CRM uygulamalarına sahip profesyonel bir sistemdir. Tek amacı Ofislerimiz ve Danışmanlarımızı başarıya ulaştırmaktır

3. Kurumsal Kültür


ZEFEZ, tüm ofislerini ve gayrimenkul danışmanlarını aynı değerler ve aynı çalışma anlayışı etrafında yakınlaştırıp birbirine bağlayıcı rol oynar ve kuruma bütünlük kazandırır. Değişen çevre koşullarında hedeflerin kaybolmamasını sağladığı için yol göstericidir ve kontrol aracıdır. Kişilerin nasıl davranması gerektiğini açıklar, kuruluş için neyin önemli olduğunu belirler, Kişilerin birbirleri ile olan etkileşimini en üst düzeyde tutar, ne için çaba gösterilmesi gerektiğini en doğru biçimde anlatır, çalışanlara organizasyona aidiyet hissini sürekli verir, organizasyonel kimliğini oluşturur, inanç ve değerlere bağımlılık yaratır, günlük çalışmalarda rehber olur ve çalışanların davranış biçimlerini belirler. Farklı değerlerden gelen kişilerin farklılıklarını ortak değer düzleminde birleştirir. ZEFEZ çatısında biriken deneyim ve tecrübeler tüm ofis ve dolayısıyla tüm ZEFEZ topluluğuna sürekli aktarılır. Bunun sonucunda ZEFEZ çatısı altındaki herkes, kendini dev bir takımın parçası olarak görür ve bütünü ile hisseder.

4. Pazarlama


ZEFEZ gelişen çağın gerekliliklerini yerine getirerek, günümüz modern pazarlama yöntemlerinin tamamını maksimum seviyede kullanmaktadır. Marka prestiji ve imajını daima zirvede tutmak amacı ile Türkiye’nin en iyi ajanslarıyla çalışmaktadır. ZEFEZ birlikte çalıştığı ajanslar ve deneyimli uzman ekibi aracılığı ile online sistemlerini sürekli iyileştirmekte, gerekli güncellemeleri anlık gerçekleştirmektedir. Google Adwords yatırımları, SEO çalışmaları ile birlikte sanal dünyada fark ve algı yaratmak için gerekli tüm çalışmaları titizlikle hayata geçirmektedir.

ZEFEZ günümüzün en önemli iletişim ve pazarlama yöntemi olan sosyal medya araçlarına da son derece önem vermektedir. Sosyal medya araçlarını en doğru ve en etkili biçimde yönetmek için oldukça büyük pazarlama bütçesi ve oldukça uzun teknik mesai harcamaktadır. ZEFEZ Türkiye, bu anlamda sosyal medyada Türkiye’nin en iyi gelişim gösteren sosyal medya sayfalarına sahiptir.

ZEFEZ Türkiye, ulusal ve yerel medya bileşenlerini, yazılı ve görsel medyayı, en etkin kullanan markadır. Bu politikamız sayesinde, ofislerimiz ve danışmanlarımız, basılı medyada en kaliteli ve en yüksek algı oranına sahip bir kurumda olduklarını net gözlemleyebilmektedir. Ayrıca tüm bunlara ilaveten, TV reklamları, banner çalışmaları, re-marketing uygulamaları, dergi-gazete ilanlarıyla birlikte ülkemizde marka değerini her geçen gün arttırmaktadır.

5. Ulusal ve Uluslar Arası Network Ağı


ZEFEZ Franchise Sistemi, bugüne kadar bilinen tüm Gayrimenkul Franchise Sistemlerinden farklı ve bilinen mevcutların en iyisi olacak şekilde tasarlanmış, Profesyonel Gayrimenkul Pazarlama Sistemidir. Uzun yıllar edindiğimiz tecrübeler ışığında, tüm dünyada uygulanan franchise geliştirme sistemlerini de analiz ederek, ofislerimizin performanslarını en yüksek seviyede tutmak için sistemimizi durmaksızın güncelliyoruz. ZEFEZ bu konuda, iddialı ve rakipsiz olan bir franchise geliştirme şirketidir.

Paylaşım, gayrimenkul sektörünün ve sektör başarısının vazgeçilmez öğesidir. Dünya ve Türkiye geneli tüm ZEFEZ ofisleri ve ZEFEZ Danışmanları, sınırsız etkileşime sahip network ağımız ile birbirine bağlıdır. ZEFEZ’in oluşturmuş olduğu bu büyük network ağı, yüzlerce Franchise Ofisimizi, binlerce gayrimenkul danışmanımızın oluşturduğu devasa ölçekteki, Portföy havuzuna ve doğru orantılı olarak iş havuzuna en kolay, en hızlı, en verimli şekilde bağlayacak niteliklerde tasarlanmıştır. Bu sayede tüm danışmanlar ve özellikle işe yeni başlayan danışmanlar için çok daha kısa sürede kazanç ve başarı elde edecekleri iş süreçleri elde edilmiş olmaktadır.

6. Profesyonel Yönetim


ZEFEZ Türkiye, Gayrimenkul ve Pazarlama sektöründe 14 yılı aşkın deneyime sahip yönetim ekibi ile Türkiye’de Gayrimenkul sektörüne modern bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu.

ZEFEZ Yönetim Kurulu, İş Geliştirme Direktörlüğü, Franchise Geliştirme Direktörlüğü, Halkla İlişkiler Direktörlüğü, Pazarlama ve Finans Direktörlüğü, İç ve Dış Denetim Direktörlüğü, olmak üzere ZEFEZ merkez yönetimini oluşturan tüm idari, ayrıca teknik ekibimiz alanında uzman, sektör deneyimi üst düzey bireylerden oluşmaktadır. Ayrıca kurum içi sürekli gelişim hedefimiz doğrultusunda tüm ekibimiz, ileri düzey destek eğitimleri ve teknik eğitimler ile güncellenmektedirler.

ZEFEZ merkez yönetiminin bu bağlamda öncelikli hedefi, yüksek hizmet kalitesine sahip, maksimum eğitimli, üst düzey iletişim becerilerine sahip ve sonucunda maksimum başarı odaklı Profesyonel ZEFEZ Ofisleri ve Profesyonel ZEFEZ Gayrimenkul Danışmanlarının sayısını dünya genelinde üst sıralara çıkartmaktır.

7. Uzman Rehberlik ve Danışma


ZEFEZ Türkiye, hukuk desteğinden iş geliştirmeye, pazarlama danışmanlığından portföy desteğine birçok konuda ofislerinin ve gayrimenkul danışmanlarının beklentilerine son derece hızlı cevap vermektedir. Ofislerimiz ve danışmanlarımızın başarısı için gerekli, danışmanlık ve destek hizmetlerinde sınırsız hizmet sunmaktadır. Bu doğrultuda tüm ofislerimiz ve danışmanlarımız ihtiyaç halinde ZEFEZ Türkiye’nin uzman destek ekibine kolaylıkla ulaşabilmektedir.

ZEFEZ Franchise Sistemine dahil olan tüm yeni ve mevcut ofislerimiz, sisteme katıldıkları andan itibaren, ofislerinin kurulması, ekiplerinin oluşturulması, adaptasyon ve oryantasyonlarının sağlanması, eğitim süreçlerinin planlanması, finans yönetimlerinin oluşturulması, bölge gelişim planlama ve analiz çalışmalarının hazırlanması gibi bir çok konuda, İş Geliştirme Uzmanlarımız, Franchise Saha ekiplerimiz ve teknik destek ekibimiz ile birlikte sınırsız çalışma imkanı bulmaktadırlar.

ZEFEZ ofislerinin, mutlak ve kesintisiz başarısını oluşturabilmek için farklı uzmanların desteğinde birçok danışmanlık hizmeti sürekli verilmektedir.

8. Hukuk Servisi


ZEFEZ çatısı altında bulunan tüm danışmanlar, ofislerinin sunduğu hukuk servisi aracılığı konusunda uzman profesyonel avukatlarımızdan ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti alabilmektedirler. ZEFEZ’ li Danışmanlar, sözleşme ile elde ettikleri hakları zaman ve enerji kaybetmeden, hızlı biçimde çözüme kavuştururlar. Bu servis sayesinde müşteri ile çok daha güvenli bir bağ oluştururlar.

9. Merkezi Veritabanı


Gayrimenkul piyasalarında doğru bilgiye, büyük ölçekte veri yönetimine, hızlı güvenilir mekansal ve finansal analizlere büyük ihtiyaç duyulmakta olduğunu net biçimde gözlemliyoruz. Her geçen gün artan bu ihtiyacın karşılanması için ZEFEZ çok önemli alt yapı ve teknoloji yatırımları yapmıştır. ZEFEZ oluşturduğu bu teknolojik alt yapı sayesinde, ülke ve dünya genelinde tüm ofislerimize ayrıca tüm danışmanlarımıza bireysel, kurumsal düzeyde aynı anda hitap edebilen, geniş kapsamlı bir ZEFEZ veri tabanı oluşturmuş, bu veri tabanınıda tüm ZEFEZ’in kullanımına açmıştır. Milyonlarca sayfa reel veriden yola çıkarak oluşturduğumuz endeks sayesinde Ofis ve Danışmanlarımız müşterilerinin karşısında son derece önemli farklılıklar yaratmaktadırlar. Veri tabanımızda oluşturduğumuz bu bilgiler öncelikle analiz edilip, tutarlılık ve doğruluk kontrollerinden geçirilmektedir. Yeterli güvenilirlik düzeyine ulaşmayan veriler analizlere asla dahil edilmezler. ZEFEZ Endeks, makine öğrenimi yöntemlerini kullanarak düzenli aralıklarla bölgesel düzeyde değer tahmin modelleri inşa eder. Bu modellerle kullanıcının girdiği kriterlere göre değer tahminleri yapar. ZEFEZ Endeks, Türkiye genelinde konutların satış ve kira değerlerini otomatik olarak gösterir, ZEFEZ Ofis ve danışmanları, ZEFEZ Endeksten il, ilçe, mahalle ya da daha dar ölçekte konut satış ve kira değerlerine anında ulaşır, zaman içindeki değer değişim trendlerini de anlık olarak inceleyebilir.

10. Sektörel Kongre ve Toplantılar


ZEFEZ, sektörüne ait en kapsamlı kongre, toplantı ve organizasyonları gerçekleştirerek, dünya ve ülke genelinde katılımcılara, profesyonel deneyimler sağlamaktadır.

​ZEFEZ’in büyük başarısının en önemli nedenlerinden biriside yüksek motivasyon içeren toplantı organizasyonlarıdır. Bu toplantı organizasyonlarının içeriğinde, takım çalışmaları, paylaşım etkinlikleri, deneyim paylaşımları, sektörün geleceğinin masaya yatırıldığı analiz programları, kişisel gelişim çalışmaları ve olmazsa olmaz başarıyı ödüllendirme kutlamaları yer almaktadır.

Belirli periyodlarla düzenlenen broker ve ayrıca gayrimenkul danışmanı toplantılarında ise ZEFEZ Profesyonelleri ile tanışmak ve deneyimleri paylaşmak mümkün olmakta, ayrıca sektöre dair yenilikler paylaşılmakta, müşteriyi anlama ve etkileme becerilerinin arttırılması için detaylı etkinlikler gerçekleştirilmektedir. Farklı ülkelerdeki ZEFEZ Profesyonellerinin de katılımı sağlanarak farklı ülkelerdeki uygulamaları öğrenmek, dünya genelinde iş ilişkileri kurmak isteyen katılımcılar için benzersiz fırsatlar oluşturulması sağlanmaktadır.

ZEFEZ Franchise Sistemi her ne kadar bağımsız Franchise ofislerinden meydana geliyor olsa da, ZEFEZ dünya geneline yayılmış kocaman bir ailedir. Biz bu büyük aileyi, sık sık bir araya getirecek toplantı ve organizasyonları gerçekleştirmekten ötürü büyük mutluluk duyuyoruz.


Haber Listemize Katılın.

Anlık fırsatlardan faydalanmak ve ZEFEZ Bilgi hattına dahil olmak için Mail Listemize Katılın

© 2019 ZEFEZ . Tüm Hakkları Saklıdır.