" ZEFEZ Sizlere Gerçek Değerinden Gayrimenkuller Sunar. "

 

ZEFEZ Türkiye, Gayrimenkul ve Pazarlama sektöründe 14 yılı aşkın deneyime sahip yönetim ekibi ile Türkiye’de Gayrimenkul sektörüne modern bir bakış açısı kazandırmak için kuruldu.

ZEFEZ Türkiye’nin hedefi, gayrimenkul sektöründe, hizmet kalitesini yükseltmek, sektörde hizmet veren, eğitimli ve profesyonel gayrimenkul danışmanı sayısını arttırmak, sektörün prestijini yükseltmek, ZEFEZ bayrağını Avrupa ve Dünya boyutuna taşıyarak global ölçekte bir marka oluşturmaktır.

ZEFEZ Türkiye ekibimiz, gelişmiş sektör deneyimi, ileri düzey teknik bilgi ve donanımı, sonuç ve memnuniyet odaklı pazarlama alt yapısı ve stratejik pazarlama yöntemleri ile siz değerli müşterilerimize gayrimenkul sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacı ile yeni eklenen Franchise noktaları ve profesyonel Gayrimenkul Danışmanlarıyla durmaksızın ilerlemeye devam etmektedir.

ZEFEZ Türkiye olarak oluşturduğumuz iş modeli, dünyanın neresinde olursanız olun kendi bölgenizin uzmanı olmanızı sağlayacak biçimde tasarlandı. Bu yüzden siz de, dünyanın neresinde olursanız olun, ZEFEZ’ in size sunduklarının farkını ve ayrıcalığını hissedeceksiniz.

Haber Listemize Katılın.

Anlık fırsatlardan faydalanmak ve ZEFEZ Bilgi hattına dahil olmak için Mail Listemize Katılın

© 2019 ZEFEZ . Tüm Hakkları Saklıdır.