1. Profesyonel Eğitim

  1. Profesyonel Eğitim

 

Başarı hiçbir zaman tesadüfen olmamıştır ve eğitim, başarıya ulaşmak için vazgeçilmez bir unsurdur. ZEFEZ her zaman bu bilinçle hareket etmektedir ve eğitim birincil önceliğimizdir.

Bizler, Gayrimenkul Danışmanlarımızın başarısı ve başarılarının sürekliliği adına, her biri alanında deneyimli, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde, tüm danışmanlarımıza, temel gayrimenkul eğitiminden başlayarak; Konut Pazarlama, Ticari Gayrimenkuller, Proje Pazarlama, Endüstriyel Gayrimenkuller, Kentsel Dönüşüm, Kat Karşılığı Uzmanlığı, Lüks Konut Satışı, Arazi Pazarlama, gayrimenkul yönetmelik ve mevzuatları, dijital pazarlama ve sosyal medya kullanımı, sektör kültürü v.b. gibi yaklaşık 50 farklı konuda, sertifikalı profesyonel eğitimler vermekteyiz. Bu anlamda ZEFEZ, sektörün en yoğun eğitim içeriğine sahip kurumlarından bir tanesidir.

Ayrıca sözleşmesini yeni yapmış olan ZEFEZ Franchise Ofislerimizin broker’larına yönelik 2 haftadan oluşan, bir çok modülü içeren broker adaptasyon ve temel eğitim programımız uzman eğitimcilerimiz tarafından verilmektedir.

Bu temel eğitimlerin dışında, belirlenen eğitim takvimimiz doğrultusunda, yıl içerisinde farklı konularda da uzmanlık ve kişisel gelişim ilave eğitimleri de düzenlenmektedir.

Haber Listemize Katılın.

Anlık fırsatlardan faydalanmak ve ZEFEZ Bilgi hattına dahil olmak için Mail Listemize Katılın

© 2019 ZEFEZ . Tüm Hakkları Saklıdır.