2. Teknolojik Altyapı

  2. Teknolojik Altyapı

 

ZEFEZ hem vizyonu hem de profesyonel hizmet anlayışı gereğince, teknolojinin tüm unsurlarını en etkin biçimde kullanmaktadır. Oluşturduğu sınırsız network ağı sayesinde, tüm ofislerimiz arasında dünya genelinde sonsuz bilgi alışverişi ve iş fırsatları sağlamaktadır.

ZEFEZ ofisleri ve gayrimenkul danışmanları Türkiye’nin en iyi teknolojik altyapısını kullanmaktadır. Oluşturduğumuz alt yapı sayesinde, tüm ZEFEZ ofis ve danışmanları, son derece kapsamlı bir intranet sistemini kullanmaktadırlar.

ZEFEZ İntranet sistemi, ofis ve danışmanlarımızın iş yükü düşünülerek tasarlanmış Türkiye’de kullanılan en gelişmiş İntranet sistemidir. ZEFEZ İntranet sistemi; bütün iş takip süreçlerini kolaylıkla yapabileceğiniz, sınırsız müşteri ve portföy datasını kullanıp yönetebileceğiniz, dilediğiniz portföy için e-broşür, e-davetiye, PDF dokümanlarını kolaylıkla hazırlayabileceğiniz, dilediğiniz kadar bölgesel, kişisel analizi içeren değerlendirme raporlarını bir tuşla alabileceğiniz, yer zaman kısıtlamasına takılmadan son derece pratik ve detaylı kullanabileceğiniz gelişmiş CRM uygulamalarına sahip profesyonel bir sistemdir. Tek amacı Ofislerimiz ve Danışmanlarımızı başarıya ulaştırmaktır

Haber Listemize Katılın.

Anlık fırsatlardan faydalanmak ve ZEFEZ Bilgi hattına dahil olmak için Mail Listemize Katılın

© 2019 ZEFEZ . Tüm Hakkları Saklıdır.